Kedim Kulağımı Emiyor

Merhaba yavru kedim annesi hasta olduğu için onu çok ememiş bana geldiğinde ağlarak boynumda birşeyler arıyordu sonra uykuya dalıyordu .Şimdi uykusu geldiğinde boynumda kulağımı arıyor saçlarımdan sonra kulağımı emerek uykuya dalıyor kıyamıyorums.Nasıl unutturabilirim bu davranışı ona ? :(

19 CEVAP

@Eymentalay :))) sizinkidw fenaymış aynı şekilde benide ağlarcasına bir miyavlamayla kulağımı emmek istiyor :/ @edasukur 2,5 aylık .

Şu saatten sonra fayda etmez dediler yinede dr una bir sorayım @satinalmayın

Issırmasını saymıyorum bile

izmir_pet

Benim onceki kedimde surekli tisort kazagimizi falan emiyodu ve asla gecmedi bu huyu. Sanirim pek gecmeyebiliyor. Suanki kedim de emmiyo ama uyuyana kadar yuzumu boynumu bol bol boll uyuyana kadar yaliyo. Engel olamiyorum. Yoksa uyumaz:) bazi huylari gecmiyo galiba. Ve kolonyayi pek saglikli bulmuyorum ben..