Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Kedim kulağımı emiyor

Mizmizinannesi
Mizmizinannesi

4254 Puan

Merhaba yavru kedim annesi hasta olduğu için onu çok ememiş bana geldiğinde ağlarak boynumda birşeyler arıyordu sonra uykuya dalıyordu .Şimdi uykusu geldiğinde boynumda kulağımı arıyor saçlarımdan sonra kulağımı emerek uykuya dalıyor kıyamıyorums.Nasıl unutturabilirim bu davranışı ona ? :(19 CEVAP

edasukur
edasukur

3044

Yaaa neden unutturmak istiyorsunuz ki. Çok tatlı bir hareket bence :)


Friolero
Friolero

12756

Bence de. Çocuun ne güzel şahsına münhasır bir hareketi var.


Mizmizinannesi
Mizmizinannesi

4254

Bütün gün kanguru gibi geziyoruz akşamları özellikle sürekli kulağımda :/


edasukur
edasukur

3044

Oo sizin için zor bir durum o zaman. Kediniz şu an kac aylık? Belli ki çok küçükken edinmiş bir huyu. Şimdi de büyüdüyse baya vazgeçirmek zor olacaktir.


Gozdetemizel
Gozdetemizel

12386

Benimki 2 aylik geldi boynumu emiyodu surekli.buyumeye basladikca morartmaya basladi ben de kiyamiyodum artik cikmaya kalktigi anda indiriyorum.busefer kolumu emmeye basladi.sanirim unutmuyolar


Eymentalay
Eymentalay

14489

Aynı sorundan müzdaribiz ben ve kız arkadaşım 2 kardeş kediyi sahiplendik. Sahiplendiğimizde 37 günlük minicik fare gibi şeylerdi benimki baldırımı emiyordu kız arkadaşımınki de boynunu emiyordu şu an 6.5 aylık oldular ve hala aynı hareketi yapıyorlar benimki yine çok abartmıyor da kardeşi sabahları miyavlıyormuş emmek için zorla kıza kapıyı açtırıyormuş emene kadar da susmuyormuş :)) herşeyi denedik ama vazgeçmediler biz de böyle kabullendik maalesef bi yerden sonra can sıkmaya başlıyor ama yapacak bişey yok alışırsınız :)) bir ara kolonya sürüp vazgeçirmeyi denemiştik kısa süre işe yaramıştı isterseniz bi deneyin belki sizde temelli işe yarar :))


Mizmizinannesi
Mizmizinannesi

4254

@Eymentalay :))) sizinkidw fenaymış aynı şekilde benide ağlarcasına bir miyavlamayla kulağımı emmek istiyor :/ @edasukur 2,5 aylık .


satinalmayin
satinalmayin

9532

yavru kediler için olan biboronlardan alın gimcar cat milk toz alıp kedi sütü yapın verin bağışıklığı güçlenir hem alışkanlığını terkeder hemde huzur bulur annesinin yanında gibi hisseder.Normal süt ishal yapar unutmayın.


Mizmizinannesi
Mizmizinannesi

4254

Şu saatten sonra fayda etmez dediler yinede dr una bir sorayım @satinalmayın


Sedanurdrl
Sedanurdrl

2716

benim kedim mayısta 2 yaşına girecek geliyor üstüme çıkıp tişörtümü emiyor ve bunu her sabah ve her akşam tekrarlıyor artık alıştık :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 333 Görüntüleme
  • 19 Cevap
  • 3 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 14174 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR