Yavru Kedim İçin Mama

Yavru kedime ( 2,5 aylık ) royal canin baby mother mamasını veriyorum içine tavuk suyu ve tavuk veriyorum veteriner söyledi ..Fakat yavrum çok iştahsız zar zor bitiriyor tabağını başka kedim olmuştu resmen elimdeyken havada kapıyordu mamayı :) acaba yavru kedim için doğru bir seçim mi bu mama tavsiyeniz var mı ?

5 CEVAP

Gozdetemizel

Her kediye uyar mi bilemem ama orijen cat&kitten a basladik biz.sorunsuz yedi direk.

Yok mu başka tavsiye :/

cagribolat

orijen ishal yapabilir bizde yaptı en azından.
nd tavuklu narlı kullanıyoruz.
çok fazla üstüne düşmeyin aşırı yememezlik yoksa sorunu yoktur
ihtiyacı kadar yiyor yeterli geliyordur zaten merak etmeyin.

aleyn

orijen, acana, naturea, nd..

_kklkmlk

Propan
Royalcanin
N&D