Rotwiller Cinsi Erkek Bi Kopegim Var, 40 Gunluk Yavru Bakimi Ve Beslenmesi Hakkinda Bilgi Alablrmym

serdar32

Yeni kopegim hakkinda bilgi alabilirmiyim tecrubem olmadigi icin tecrubeli birileri bilgi oneri veririse cok memnun olurum iyi gunler, Ayriyetten kopegim ishal bu hastaligi sorunsuz bi sekilde nasil gecirtebilirim ...

6 CEVAP

ziz

ishal olmasının sebebi şu an kullandığınız mama olabilir, köpeğiniz için büyük ırk yavru köpek maması kullanmanız gerekiyor, kullandığınız mamaya göre mama poşetinin arkasında ki beslenme oranına göre beslemelisiniz.

serdar32

Su ana kadar anne sutuyle beslendigibicin bugun sut verdim ve ekmek ici verdim bu yuzden ishal olmus olabilirmi ve biz almadan oncede muhtamelen ishaldi

ziz

yavru köpekler için özel süt tozları var onlardan kullanmanız lazım, normal süt ishal yapabilir

Kuti

Mama yemeye başladımı pirinç lapası ver gecirir

zeynosece

Benim köpeğim de bana geldiğinde ishaldi anne sütünden kaynaklanıyor yağsız tavuk göğüsü al suda haşla hafif haşlandıktan sonra içine patates doğra küp küp yine kaynasın onlar sonra mısır unu koy içine 3-5 dakika da öyle kaynasın lapa gibi olacak sonra ver köpeğine mısır unu ishal için birebirdir

zeynosece

Köpeğine çiğ süt verme taze süt değil işlenmiş hep hani inek sütü falan ama yok buralar hep şehir beton :D süt vereceksen de mısır unuyla kaynatıp yal yapabilirsin o hayvan bir büyür bir gelişir ki allah