Mama Önerileriniz Nelerdir?

CeylanCan

Merhabaa!
2 yaşında bir rott annesiyim. Uzun süre Spectrum mama kullandık. Çok da memnunduk, tüylerine ve fiziki gelişimine olumlu yönde etkisi oldu. Farklı maalesef artık severek yemiyor Cesur mamasını. Bize bir mama öneriniz var mı?

2 CEVAP

Merhaba canım marka olarak mi soruyorsun yoksa içerik olarak mi sürekli aynı besinli mama ile beslenen hayvan usanır belki de buyuzdendir olay içeriğini geniş anlatırsan yardımcı olmaya çalışırız ınsheallah

Heathcliff

Değişikli zamanı gelmiş bilindik üzere Orijen,Acana,Nd,Brit içeriği güzel olan mamalar.Ucuz mamalardan Bonacibo veya Relex deneyebilirsiniz içerik olarak Bonacibo daha iyi ama yeme garantisi olarak Reflex diyorum çünkü kedi olsun köpek olsun daha Reflex marka mamayı yemeyenini görmedim