Kedim Elimi Isırdı?

Damlamiaaaa

Pati'ye (ufak olan) elimde mama yediriyordum ve fark etmeden elimi ısırdı çok sert şekilde ve parmağım böyle oldu Suan parazit dem baska Aşıları yok. Önümüzde ki ay olacak. Geçer mi ?

3 CEVAP

Benim eski baktığım kedim dişlerini koluma geçirip morartmıştı kanamıştı hatta ..Aşırı hırçındı ..Veterine sordum başta kuduz aşısı önerdi vede tetanoz .Ben zaten iki yıl önce olmuştum beş yıl geçerliliği varmış tetanozun ...Kedi için ise dışarıyla veya başka kediyle ( ondan bulaşacak ) teması yoksa kuduz ihtimali yok demişti .

Damlamiaaaa

Kediyi dısarıdan sahiplendim. Peki olmalımıyım aşı?

Sarecansu

kuduz olsa hayvan anlardınız zaten