Kesim British Short Hair Ve 1 Aydır Çok Tüy Döküyor Yardımcı Olur Musunuz

Bsryml

**kedim tüy döküyor **

6 CEVAP

Bende tavuklu mamanın döktüğünü duydum halbuki en iyi mamalarıda aldık :( dr uma danışıp balıklı mamaya geçmeyi düşünüyorum

dilekz

Felicia yı kullanmadım hiç ancak benim kedilerimin tüy dökme sorunu N&D'ye geçince düzeldi. Mamayı aldıktan sonra iki hafta içinde müthiş bir azalma oldu inanamadım. Önceki kullandığım mama da tavukluydu N&D'nin de tavuklu mamasını kullanıyorum. Tüy dökme sorunun çoğunlukla mamayla alakalı olduğunu söylüyorlardı da pek ihtimal vermiyordum. Amacım sadece kedilerimin daha iyi beslenmesini sağlamaktı böyle bir sonuç da mükemmel oldu :)

dilekz

Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

herautte

bende aynı dertten müzdaribim valla, önceden bu kadar dökmüyordu. son 1-2 aydır çok fazla tüy döküyor. Felicia tavuklu hamsili mama kullanıyoruz ama ondan mı bilmiyorum. tavuklu mamalar daha çok döküyormuş doğru mudur bilen var mı acaba?

privacy031

benimde britishim var. ve 4-5 aydır tüy dökümü minimum düzeyde havaların soğumasından dolayı.. sanırım mamayla ilgili olabilir. ben royal canin brtisih cinsine özel olan mamayı kullanıyorum. severek yiyiyor..mama markasını ya da türünü değiştirip deneyin derim..

_kklkmlk

Stresten uzak tutun strestense dökebilirler