Kedim Uyurken Kulağında Bacağında Hafif Titremeler Oluyor

Aermia

Kedim uyurken bazen titremeler oluyor ama üşümüyorda. Bazen ön sol patisi biraz soğuk oluyor iç -dış paraziti 2 gün önce yapıldı ama sanki hala karnında biraz şişlik var şuan 1,5 aylık lütfen yarcımcı olun

6 CEVAP

Yumak96

Aşıyla alakalı birşey olduğunu hiç sanmıyorum, kediler çok fazla rüya ve kabus görürler bu yüzden çok normal bunun dışında ani ısı değışimide sebep olabilir 25 derecedeki evin balkon açılması gibi sebeplerle bir anda 15-18 dereceye düşmesi gibi.

Kediseviyorum

Aşılar kediyi çok etkiler.yaklaşık 1-2hafta aşının etkisinden kurtulamaz.kediler uyurken arada sırada olur böyle şeyler :)hiç endişe etmeyin.ama kendinizin aşıya alerjisi olabilir veterinerliğe başvurun yinede

Mihov

Titremeyi geçtim kendi başına konusanlar bile var siz onlara denk gelmemıssınız :) Merak etmeyın eger genel durumunda ıstahında sroun yoksa, tüyleri parlaksa, dışkısında herhangı bır sorun yoksa rüya gordugunden muhakkak her kedide bu durum olur

Akurcay

Aynı durum benim yavru kedimdede var çok şükür önemli birşey değilmiş

Ylzaleyna18

Bana kalırsa rüya görüyor benimkilerde uyurken öyle

Aermia

Hepinize teşekkür ederim