Mia Ameliyattan Cikti Cok Sukur:))

izmir_pet

Saat 3e yakin evdeydik. Cok sukue ameliyat guzel gecti bekledigimizden daha iyi. Hatta uyumamis vet 3kez igne yapmis ayri ayri. Ve hemen uyandi:) gayet iyiyiz. Sizleri haberdar etmek istedim:)

11 CEVAP

sevvalguralp

Gecmis olsun ♡

izmir_pet

Cok sagolun ya korkulacak bisey yokmus.zaten 2dikisle kurtulduk cok sukur:)) herkese tavsiye ederim..

lamiaaslan123

geçmiş olsun :)

Alicveben

çook geçmiş olsunn :)

Gozdetemizel

Cok gelmis gecmis olsun

EZK

Gecmis olsun, iyi yaptiniz.. Insallah cabucak da toplarlar.. :)

izmir_pet

Gozdetemizel - EZK cok sagolun insallah:) bayagi iyiyiz cok sukur:)

EZK

Cok sukur evet.. Daha iyi olun inşallah.. ;)

Demetcinar

Çok geçmiş olsun. İzmirde hangi veterinere gidiyorsunuz acaba

izmir_pet

lamiaaslan123 - Alicveben cok tsk ederiz cok sagolun:)

izmir_pet

Cok sagolun. Ozelden yaziyorum hemen veti:)