Parazit Aşısı Vakti Mi?

Arkadaşlar şu an 6,5 aylık olan kedilerime üç ay önce 10 ekimde dış iç parazit aşısı yaptırmıştım bu arada kediler bahçe kedisi bahçede yaşıyorlar yani.Ama arada eve falan da giriyorlar mutfaga falan parazitten ötürü biraz korkuyorum.Sizce artik vakti gelmiş mi gene yaptirmanin?Birde bir tanesi dişi sanirim çiftleşti geçen gün hamileyse sıkıntı olur mu parazit aşısının?

11 CEVAP

Erlsri

Hamile olanını bilmem ama bence diğerlerine isterseniz yaptırın mutfağa falan giriyorsa önemlini alın.

Erlsri

Önlemini alın*

Kapıyı açınca anında koşuyorlar tam 3 ay oldu vaktidir dimi

Başka fikri olan var mi

edasukur

Pazazit aşıları 3 ayda bir yaptırılıyor zaten, bu hafta fırsatınız varsa tekrardan yaptırın. Yaptırırken de hamile kediye bir zararı var mı bilgi alırsınız, ben de merak ettim açıkçası.

Gozdetemizel

Biz kasimda yaptirdik,şubata yeniden yazdi karnesine.hamile olani bilemem yalniz.normalde 3 ayda bir senede 4 kere gibi dedi bize

Gozdetemizel

Sonucta evde olana bile 3 ayda 1 yapiliyosa bahcede olana illaki yapilir.kenesi var piresi var tenyasi var.

Tamamdir o zaman yarin yaptiracagim saolun

dilara98

Parazit aşıları 3 ayda bir yapılıyor.Vakti gelmiş sizinkinin de.

Bunlar kardeş bide birbirlerini yaliyorlar arada ilk yaptirdigimizda da demiştim veterinere o kısmı yalamazlar dedi ama insallah bisey olmaz