Galiba Vakit Geldi Catti

Gozdetemizel

Sahiplendigimiz ve veterinerin soyledigine gore 4 aylik oldugunu tahmin ettigimiz minik kizim işe 3 gun once durduk yere gozumu tirmalayip morartip kanatarak basladi. 2 aydir kucagimiza gelmeyen sevdirmeyen bu canavar dunden beri gerek yerlerde yuvarlanip tuhaf sesler cikararak gerekse bugun eşimin kucagina yatip kendini sevdirirken poposunu kaldirmaya basladi.bu an o an mi arkadaslar sizce?

20 CEVAP

Gozdetemizel

Evet o video.ilk basta fazla guc uygulamak istemedik biraz bagirdi yarida kestik heralde.sonra yine popoyu dikince esim yapti.bi 5 dk cidden keyiften yuvarlandi yuvarlandi simdi ses yok

Sarecansu

yalnız o keyiften yuvarlanmak değil. zaten çiftleşmek istediğindede sık sık yerde yuvarlanıyorlar bu yöntemlere başvurmanız dahada şiddetlenmesinfen başka bir iş yaramaz.

Gozdetemizel

Bakalim enazindan denedik.cuma gunu kuduz asisi icin gidicez zaten bilmiyorum ozamana kdr ne halde oluruz.bu saatten sonra kacisi yok ztn doktor ne derse o.yerler taş surunup duruyo butun gun,busekilde cok idare edemeyiz.yapilir derse yapilcak ameliyat.bana hala cok kucukmus gibi geliyo ama hayirlisi

batinaydogan1

Allah kolaylık versin ilk bi kaç gün zorlu geçiyor. Ben 2 haftadır gece sürekli uyandırılıyorum tek derdimiz 15 dakika süren kendini sevdirme olayı :) umarım sizde de böyle bi sıkıntı olmaz

Gozdetemizel

Bana sevdirmiyo,eşim eve gelince enaz 2 saat seviyo.gecicek bisekilde :(