Furminator Tüy Toplama Rulosu

Bgisan

Merhaba Furmirator tüy toplama rulosu kullanan varsa biraz bilgi verebilir mi, memnun musunuz?

Elbiselerde ve koltuklarda işe yarıyor mu?

5 CEVAP

batinaydogan1

Tüy toplama ruloları çok işe yarıyor. Elbise ve eşyalardaki hem tüyleri hemde pislikleri çok çok iyi bir şekilde alıyor

Musege

güzel duruyor fakat ******'da göremedim ürünü. Kendileri de diğer ülkelere gönderim yapmıyormuş.

Bgisan

@mugese yerel sitelerde var bizim. 60 lira gibi fiyatı

Bgisan

@batinaydogan1 Normal rulo zaten vazgeçilmezimiz de bu biraz değişik. Gördünüz mü bilmiyorum ama içinde döner çelik bi aparat var ve ayrı bir bölmeden alıyorsunuz toplanan tüyleri.

Musege

Tamam buldum şimdi. Bakalım belki bi sipariş veririm.