Kedim Kustu Veterinere Götürmelimiyim?

Damlamiaaaa

Kedim böyle beyaz köpüklü şekilde kustu veteriner e goturmelimiyim ve 2 gun once tüy kusmustu (Halılardaki tüyler kusmukla alakasi yok yuyu dokuldugu icin halı oyle :) )

9 CEVAP

batinaydogan1

Tüyden dolayı kusmuş olabilir. Ya da gün içerisinde yediği farklı bişey midesine iyi gelmemiş olabilir. Kusmalar yarında ve sürekli devam ederse götürün

Sarecansu

kusmamış tükürük o :)

Damlamiaaaa

Aaa bu cevap baya isime yaradi şuan benim kedim ds duvari yalıyor camı yalıyor ondan olabilir

Damlamiaaaa

@batinaydogan1 Teşekkür ederim :)
@Sarecansu Kusar gibi çıkardı ama bunu anlamadım

edasukur

Köpüklü kusmasi normal degil. Şikâyetiniz sadece köpüklü kusmaysa gastrit olabilir, tabi en güvenilir bilgiyi veterineriniz verebilir sadece. Yarın da devam ederse göstermekte fayda var.

Damlamiaaaa

Teşekkür ederim :)

Zehrasnmz

Dış parazit ilacı yapılmış mıydı onu yalarsa böyle köpüklü kusma oluyo bizimkilerde

Sarecansu

yalamaması gereken bişey yaşadıkların böyle türkürüyorlar bizimki ameliyat spreyini yalayıp yalayıp mavi mavi köpükler tükürmüştü

Sarecansu

kusura bakmayın baya yanlış çevirmiş klavye ama anladınız onu siz yinede bir veterinerinize danışın :)