6 Aylık Şivava 4 Gündür Kalmvet Kullanıyor. Çok Hızlı Nefes Aldı(Acil!!)

SenanurKsl

Arkadaşlar merhaba arkadaşımın köpeği var 6 aylık şivava erkek . Az önce oyun oynadıktan sonra hızlı hızlı nefes almış 5 6 dakika kadar durmadan ve arkadaşım ilk defa olduğunu söylüyor. Yani daha önce de sürekli oyun oynuyolar vs ama hiç böyle yapmamış ilk defa oyun oynadıktan sonra gitmiş uzanmış 5 6 dakika boyunca baya hızlı hızlı mefes almış. Bu arada 4 gündür Kalmvet isimli ilacı kullanıyor günlük bir doz alıyor. Hırçın ve saldırgan olduğu kroktuğu için sakinleştirici tarzda . Daha ilacın bi etkisi olmadı veteriner 2 hafta gerekir dedi ama acaba yan etkisi olabilir mi ? İlaç hakkında bilginiz var mı yan etkileri nelerdir ? Kullanan var mı ? Neden öyle nefes almış olabilir ? Teşekkürler şimdiden cevaplarınız için.

3 CEVAP

SenanurKsl

Birde suan fark ettik ilacın üstündeki SKT 02 2019 yazıyor yani geçmesine az kalmış bunnu suan fark ettik :/

SenanurKsl

Güncel... En azınsan su nefes konsuudna bilen biri yanıtlarsa çok sevinirim

SenanurKsl

Gncl