Erkek King Charles Cinsi Köpeği Olan Yazabilir Mi ?

Ygthnmrsn

Merhaba ,
King charles cinsi bir kızım var kızgınlık döneminde ilk seferinde çocuk olduğundan istemedik.
Şimdi anne olmasını istiyorum.
İzmirde yaşıyoruz.
Bana ulaşabilirseniz sevinirim.

3 CEVAP

denizozkan

neden anne olmasini istiyorsunuz? onlar bizim gibi degiller. kisirlastirmanizi tavsiye ederim. zaten cok fazla kopek yok mu? Ben ilk firsatta kendi king charles melezi kizimi kisirlastiracagim. en sagliklisi ilk kizginlik doneminden sonra kisirlastirmak dedi bize 2 veteriner de.

ugurdndar

Fark etmez erkekte olabilir dişide

Gozdetemizel

Yazmayayim yazmayayim diyorum ama neden insanlarin fikirlerine saygi duyamiyoruz bu sitede.herkes birbirinden yardim almaya tecrube paylasmaya calisiyor burda.siz hic yavrulamadan kisirlastirmayi uygun gorursunuz, bir baskasi yavrulatmak ister.Demek ki bakabilecek gucleri var,ya da sahiplendirecek yerleri var.
Neden bu saldirmaya hazir haller tavirlar?
Gercekten anlayamiyorum.