Kapalı Tuvalete Nasıl Alışıcaz?

mayacat

Koku ve etrafın daha steril olması açısından kedim mayaya kapalı tuvalet aldım acık tuvaletin icerisindekileri yeni kapalı tuvalete aktardım ve patilerini yeni tuvaletine sürttüm fakat hala eski açık kabına yapıyor benim gibi bu durumu yaşayıp üstesinden gelebilen var mı?

4 CEVAP

Musege

Kapısını sökün alışana kadar. Eski kabı da kaldırın.

Bgisan

Ben üstü yarı açılandan aldım. Bir süre yarı açık kullandı alışınca kapattım. Ama eski tuvaletini kaldırdım. Eski tuvaletteki kumdan biraz ekledim ki kokusunu alsın diye. 1 haftayı bulmadı tam kapalıya alışması.

Sarecansu

eğer kum tozutıyorsada durmak istemiyor olabilir. kapalı tuvalet onların ciğerleri açısından pekte iyi değil aslında bizimkide kapalı kapısını çıkardım ben ordan bakarak görüyor işini sizde deneyin :)

mayacat

Cevaplariniz icin tesekkur ederimm