Merhaba

Umut4401

Merhaba 2 aylık yavru kedi sahiplendim kuru mama yiyor bunun yanında ara ara yaş mama da vermek istiyorum sıkıntı olur mu acaba

9 CEVAP

Bilgeylmz

Hayır haftada 1 veya 2 kere yaş mama onun dısında evde hazırladıgınız tavuk haşlama vb şeyleri de verebilirsiniz. Kuru mamanın markası ne acaba? Ona göre vitamin malt önerelim.

Umut4401

Petshop tan aldım bilmiyorum hangi mama bugün veterinere götürdüm birkaç tane marka verdi pire damlası sürdü birde evim bahçe katı yavru kediler olmadan önce sokak kedileri girer çıkardı onlardan kaynaklı ev de pire ola bilir evi ilaçlamayı düşünüyorum bana önereceginiz etkili pire ilacı var mı acaba

Umut4401

Petshop tan aldım bilmiyorum hangi mama bugün veterinere götürdüm birkaç tane marka verdi pire damlası sürdü birde evim bahçe katı yavru kediler olmadan önce sokak kedileri girer çıkardı onlardan kaynaklı ev de pire ola bilir evi ilaçlamayı düşünüyorum bana önereceginiz etkili pire ilacı var mı acaba

Umut4401

Petshop tan aldım bilmiyorum hangi mama bugün veterinere götürdüm birkaç tane marka verdi pire damlası sürdü birde evim bahçe katı yavru kediler olmadan önce sokak kedileri girer çıkardı onlardan kaynaklı ev de pire ola bilir evi ilaçlamayı düşünüyorum bana önereceginiz etkili pire ilacı var mı acaba

Umut4401

Petshop tan aldım bilmiyorum hangi mama bugün veterinere götürdüm birkaç tane marka verdi pire damlası sürdü birde evim bahçe katı yavru kediler olmadan önce sokak kedileri girer çıkardı onlardan kaynaklı ev de pire ola bilir evi ilaçlamayı düşünüyorum bana önereceginiz etkili pire ilacı var mı acaba

Umut4401

Petshop tan aldım bilmiyorum hangi mama bugün veterinere götürdüm birkaç tane marka verdi pire damlası sürdü birde evim bahçe katı yavru kediler olmadan önce sokak kedileri girer çıkardı onlardan kaynaklı ev de pire ola bilir evi ilaçlamayı düşünüyorum bana önereceginiz etkili pire ilacı var mı acaba

Umut4401

Petshop tan aldım bilmiyorum hangi mama bugün veterinere götürdüm birkaç tane marka verdi pire damlası sürdü birde evim bahçe katı yavru kediler olmadan önce sokak kedileri girer çıkardı onlardan kaynaklı ev de pire ola bilir evi ilaçlamayı düşünüyorum bana önereceginiz etkili pire ilacı var mı acaba

_kklkmlk

Hayır tabikidee olmaz ama sıkça verirsenz ishal olabilir o yüzden haftada bi defa kesinlikle verin çünkü kediler fazla su içmezler ve bu durumda suya ihtiyaçları vardır vücutlarının o yüzden yaş mamadan şu ihtiyacını karşılayabilirler

izmir_pet

Pire yzuunden ev ilaclanmaz, kediye zarar verebilir. Heryers basicaklar yalicaklar falan. Pireler kedi vucudu haricinde uzun yasayamazlar. Sirkeli suyla heryeri silebilirsiniz. esyalari yerleri. Ayrica biberiye yagi da sirkeli suya bikac damla eklenebilir. Ayrica kedinizede arada bir biberiye yagi bir damla surebilirsiniz. Suan kullanmayin tabi,damla yaptirmissiniz sanirim