Kedimin Derisinde Küçük Kabukcuklar

CansuAyg

Arkadaşlar merhaba, kedimde bu akşam farkettiğim bir durumu sizlere danışmak istedim. Okşarken cildinde minik bi kabuk geldi önce elime. Daha sonra tüylerinin arasından baktım et parçası gibi de ama kabuk gibi aynı zamanda.daha önceden mantar rahatsızlığı vardı fakat iyileşti, uzun bi süredir de bir sıkıntısı yoktu. Bende mantarı tekrar ediyor olabilir diye elimle orayı hafifçe kazıdım, aynı mantardaki gibi tüyüyle birlikte o kısım koptu ama eski mantarlı bölgesine göre 10 da biri falan daha küçük bi alan yani. Daha sonra aynı şeyden bi kaç tane daha buldum vücudunda 5-6 tane. Sizce bu ne olabilir?Az önce de ağzından sanki her zamankine oranla daha fazla salya geldi gibi veya hastalandı diye korkumdan bana mı öyle geldi bilemiyorum. Parazit aşıları tam henüz zamanı gelmedi. Sizce bu nedir yardımcı olabilecek olan var mı yarın veterinere gideceğiz şimdiden teşekkürler herkese..

2 CEVAP

Kazim1980

Aşıları tam mı?

CansuAyg

Evet paraziti yaklaştı ama daha zamanı gelmedi ama yarın götüreceğim iki üç hafta erken