Köfte

irem1

Herkese merhaba. Ayıptır söylemesi yemekte köfte vardı bademde sürekli miyavlıyordu bizde 2 tane verdik yedi ama sıkıntı olur mu içim pek rahat etmedi de

9 CEVAP

lokum_british

İçinde soğan ve soğanlı bitkiler, tuz, şeker, kakao, kafein, yağda kızartılmış ürünler, baharat (zerdeçal hariç), kuru/ yaş üzüm (üzüm ölümcül olabilir) bulunan gıdaları kedilerimize vermiyoruz. 2 köfteden bir zarar gelmez ama sağlıklı değil tabii ki. Çok acındırırsa kaliteli bi yaş mama, malt, suda biraz haşlanmış et balık vs. verebilirsiniz.

batinaydogan1

Birşey olmaz ama siz yine de yağda kızarmış şeyleri kedinize çok vermeyin. Haşlama türü şeyler tercih edin ve verin

Heathcliff

Bir şey olmaz benim kedim de evdeki köfteden tavuktan tavuk suyu çorbadan diğer etlerden vs nasibini alır önemli olan şekerli olan şeyleri hiç vermemek köfte sucuk vs tuzlu şeyleri de az vermek

izmir_pet

Bisey olmaz ama kedinizin koftesini ayri yapmak gerekiyo sogansiz baharatsiz yagsiz:) o sekilde rahatlikla yiyebilir hem. Hazir alinmissa zaten yapacak bisey yok cok saglikli dgl ama bi iki taneylede bisey olmaz:)

irem1

Sürekli yemediği için bir şey olmaz sanıyorum ama bir dahakine sade kıymadan ayıracağım onun için :) Teşekkür ederim :)

kedigibiyiz

Hem çok baharatlı hem yağlı kızartma çok tavsiye edilesi değil :)

irem1

Valla çok miyavladığı için verdik zaten sürekli verdiğimiz bir şey de değil inşallah bi sıkıntı oluşturmaz cevabınız için teşekkür ederim :)

izmir_pet

Cok yagli olmadikca bisey olmaz arada odul niyetine:D sokaktakiler coplerden yerken aman aman cok zararli falan da denmwz yani et sonucta:)

irem1

Aynen öyle :)