Sigara Dumanı

Khrmn

Evimizde sigara içiliyor kedim dumanı takip ediyor havada ama devamlı yanımızda bazen gidiyorum yanından ama nereye gitsem peşimden geliyor ve dumana maruz kalıyor sakıncası nedır sebep olacağı bir şey varmıdır

9 CEVAP

cik

Sigara içen kişinin kendine zarar vermesi kendi kararıdır; ancak minik dostlarımıza da aynı şekilde zarar vermeleri maalesef son derece üzücü bir durum. Onların akciğerleri çok minik ve sigara içmenin insanlara zararı bilinen bir şey. Dolayısı ile sigara kedileri daha çok etkiler.

Lütfen minik dostlarımızın yanında sigara içmeyin ve içilmesine müsaade etmeyin!

izmir_pet

Sigara dumani da pasif iciciliktir. Bizler icin bile o kadar zararliysa minicik yavruyu dusunemiyorum. Balkon veya pencerede icmek gerek. O kokuya maruz kalmamali

Breda

Bebeğinizin yaninda sigara içer miydiniz diye soralım biz de size o zaman..

lokum_british

Biz yaz kış demeden balkonda içiyoruz, ellerimizi yıkamadan da asla dokunmuyoruz. Kürküne siniyor yoksa koku. Küçücük ciğerlerine yazık :( Okuyun isterseniz.

Tugbabilginer

Kesinlikle katılıyorum

satinalmayin

Ben evimde sigara içirmiyorum sigara içen insanın yanındada durmam evi sigara kokanın evinede girmem çocuğumu zaten sokmam evimde taşınırken bana yardımcı olmaya çalışan iki arkadaşım sigara içmeye kalktı uyardım dinlemediler kovdum.Evdeki perdeler duvarlar bile sararıyor pencere kenarında için zehirlicekseniz sadece kendinizi zehirleyin .

sevvalguralp

Sigara ictiginiz odanin kapisini kapatmayi deneyin bir zahmet

Alimeser

Balkonda icmenizi tavsiye ederim dumana maruz kalmasin yavrucak:)

Friolero

Her şeyi geçtim evin içinde nasıl sigara içiyosunuz ya :d ben bile bu ankara soğuğunda balkona çıkıyorum da içiyorum.