Kedim Çok Hareketsiz Anca Yatıyo Oyun Oynamıyo Sizce Neden ???

muezzacan

Kedim çok tembell

6 CEVAP

atay

Kaç yaşında?

Yumak96

1.5 yaşından büyükse normal, küçükse psikolojik yada biyolojik bir rahatsızlığı vardır anlayamıyordu(keşke derdim kedimin pasif olması olsaydı) ;)

seri04

Kedinize daha fazla ilgi gosterin ilgisizlikden dolayi uyuyor sıkılıyor

melcim11

Belki de kedinizin canı bişeye sıkılmıştır? Ya da size küsmüş olabilir onunla daha çok ilgilenmelisiniz :/

muezzacan

Hepinize teşekkur ederim arkadaşlar daha fazla ilgi gösteriyorum artık yeni oyunlar öğretiyorum.

muezzacan

Hepinize teşekkur ederim arkadaşlar daha fazla ilgi gösteriyorum artık yeni oyunlar öğretiyorum.