Kedimi Hangi Veterinere Götürmeliyim ?

haydar0666

Kedi sahipleneceğim. 2 aylık olduğu için aşılarını yaptırmak istiyorum. İstanbul Gaziosmanpaşa-Eyüp-Bayrampaşa-Sultangazi gibi bu çevrelerdeki en iyi ve biraz uygun olan veteriner klinikleri hangileridir. Tüm aşılarını orda yaptıracağım ve iyi bir yer olmasını istiyorum

1 CEVAP

aytekin

En iyi ve en uygun aynı zamandada en kaliteli polıklınık fatih hayvan hastalıkları tanı ve tedavi merkezi. Hiç düşünmeyin. Çok memnunuz ve herkese tavsiye ediyorum. 0212 6232321