Felicia Kitten Mı Matisse Kitten Mı?

ayse1310

Anket

Felicia
(7 oy)
Matisse
(44 oy)
Toplam (51 oy)

İçerik olarak hangisi iyi bakar mısınız fiyat olarak aynılar

11 CEVAP

satinalmayin

tabiki matisse

ayse1310

Ben matisse kullanıyorum da bitmek üzere aslında şuan biraz daha uygun fiyatlı bir mama arayışı içindeyim fakat bir türlü daha uygun fiyatlı matisse gibi nispeten temiz içeriği olan mama bulamıyorum.

kedipatisii

Sanabelleyede bakin bi pahali demezseniz

Zynpkck

Matisseden biraz daha uygun nispeten iyi et içeren golosi var evet et içeriği biraz az ama tam bir fiyat performans ürünü bakabilirsiniz

izmir_pet

Cuvalla alabilirseniz inanilmaz uygun oluyor ya. Ama bi seferde toplu para cikmis oluyo. Oyle yapabilirseniz cok hesapli olur

Alicveben

Felicia' nın çok iyi bir mama olmadığını biliyorum, bu yüzden mattise bence.

Sselin1

Ben kedilerimde mama gecislerinde sorun yasamadim kediniz secici olabilir tabi eger kediniz begenmezse eski mamanin oranini ilk basta daha fazla tutup yavas yavas azaltabilirsiniz.

Hidatot

Teşekkür ederiiiim

Sorunun vakti geçeli çok olmuş ama felicia ya bakarken şey dikkatimi çekti matisse ve felica cidden aynı fiat mı

cansucelik07

Matisse

Hidatot

Biz de Kuzu'ya biraz da veterinerlerimizden dolayı 12 kg Felicia aldık :/ Bitmesine henüz var ama bittiğinde Matisse ya da Golosi alacağız buradaki bir iye tavsiyesiylee (sağolsun). Sizce maması bittiğinde geçiş aşamasında karıştırarak verirsek çok sorun yaşar mı alışmak konusunda?