Kaliteli Mama ?

merymklc

kedim henüz 3 aylık önerebilceğiniz kaliteli sağlıklı mamalar hangileridir şuan royal canın yıyor ama bazı yerlerde sağlıksız diye okudum ?

9 CEVAP

izmir_pet

O fiyatlara matisse ve sanabelle oneririm. Rc den kat kat guzeldirm rc zaten asla tavsiye etmem. Daha iyisini alabilirseniz ND de guzeldir. Fiyat araligina gore secebilirsiniz

Eğer yaş mama ise felix eğer kuru mama ise royal canin

Gozdetemizel

Bizimki de orijen cat&kitten yiyor

Alicveben

Benimki profine kitten' ı severek yemişti. Brit care' de öneririm :)

Eğer yaş mama ise felix eğer kuru mama ise royal canin

Royal canin kötü değil aksine iyi

Benim yavru kedim nedense royal canin yemiyor ancak çok aç kalırsa mecburiyetten yiyor

izmir_pet

RC'in sitesindeki icerik bu. Mama tartirmasima girmek istemem de sadece bu icerik guzel mi @Leo_ve_Nehir"