Kedi Beslenmesi

Sudekocak

Kedim 5 aylık sokaktan sahiplendim doğduğundan beri royal canın veriyorum ama doyamadığını hissediyorum acaba başka bir mama önerir misiniz fiyat olarakta uygun

3 CEVAP

kedipatisii

Sanabelle diyorum bende. Üç aydır kullanıyorum ve memnunum. Tahılsız ve alman markası bir mama. Fiyatıda diğer mamalara oranla normal. Tüy dökülmesini azalttığını düşünüyorum benim kedimin.

izmir_pet

Matisse ve sanabelle oneririm. İkiside fiyatina kiyasla cok iyi urunler

Sudekocak

Teşekkür ederimmm