Sakinleştirecek Doğal Karışım

kedigibiyiz

Arkadaşlar merhabalar uzun süredir siteye giremiyorum hepiniz ve yavrularınız iyisinizdir umarım..
Biz yine oğlumla bir uçak seyehati yapacağız. Daha önce çiş kaçırmıştı bahsetmiştim. Bu sefer onun seyehatini olabildiğince konforlu hale getirmek istiyorum. Lavanta yağı mu kyşlansam mesela?
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler ve sevgiler

11 CEVAP

Terranova

GimCat Anti-Stress Kedi Sakinleştirici Macun var. İçerisinde kantaron, kaliforniya çiçeği vs. falan var. Kimyasal yok. İşe yarayabilir.

Kedi otu içeren oyuncaklar var ama yeterli sakinliği sağlarmı bilmiyorum

kedigibiyiz

@ares07 benim kedim kutusuna giriyor yolculuk boyunca miyavlamıyor bile çok uysal, korktuğu için altına yapıyor pusuyor siniyor. Ben bu durumu geçirmek istiyorum aslında huysuzluktan öte.

kedigibiyiz

@terranova teşekkür ederim deneyeceğim bunu

Ares07

Bu bahsettiğim sakinleştirici macun korkmasına da engel oluyor. Sakinleştiriyor. Rahatlatıyor zaten

izmir_pet

Kedigibiyiz hic bilgim olmayan bir konu, yardimci olamiyorum ama insallah yolcugulunuz rahat guzel gecer:) simdiden hayirli yolculuklarr..

kedigibiyiz

Teşekkğrler canım izmir_pet :)

izmir_pet

Kedigibiz yoklugunuz hissediliyo gercekten ozledik sizi:)) arada gelip selam verin;)

Bgisan

Valerian yağ var. Bitkisel sırtına 1 damla damlayınca sakinleştiriyor.

kedigibiyiz

@mizmizinannesi şehir değişikliğinde bırakamıyorum yavrumu belki eziyet oluyor biraz ama en güvenlisi benim yanım gibi geliyor. O yüzden seyehat ediyoruz..
Oğlum oyuncaklarla arası hiç iyi değil sakinleştirici spreyler varmış ama kimyasal da kullanmak istemiyorum hiç.
Cevabınız için çok teşekkür ederim

Ares07

Ben kedimle ilk kez tren seyahati yapacağım zaman kedim bu durumu anlamış asla kafesine girmemişti ve treni kaçırmıştım. Sonrasında gün içinde kusmuş ishal olmuştu stresten. Veteriner diacalm paste diye bir macun verdi. Bitkisel sakinleştirici. Asla uyutmuyor. Çok saldırgan korkak kedilerde bile işe yarıyor dedi. Ertesi gün kullandım ve trenle gidip bir süre kalıp döndük. O kadar rahat oldu ki anlatamam. Yolculuktan 2 saat önce yemesini sağlıyorsunuz. Çok rahatlıyor. Gayet yatarak seyahat ediyor.