Kedim Ciyak Ciyak Bağırıyor

Miyavliyor ve ciyak ciyak bağırıyor kapının önüne gidip kapıya tırmanmaya çalışıyor erkek kedim ve kısır değil kisirlastiricaz

8 CEVAP

kedigibiyiz

Kızgınlık döneminde heralde yavrucak bol bol sevin kısırlaşana kadar onu sevginizi eksik etmeyin

Bazen sevdiriyor bazende sevdirmiyor ve kedim bana geleli 1.5 hafta oldu ama 1.5 haftadır ilk defa bu gün az önce ciyak ciyak bağırıp kapının oraya gidip duruyordu

Kaç yaşında?

kedigibiyiz

Kızgınlık döneminde heralde yavrucak bol bol sevin kısırlaşana kadar onu sevginizi eksik etmeyin

izmir_pet

Muhtemelen kizginlik donemidir. Kizginlik donemi gectiginde kisirlastirirsiniz zaten heralde. Erkeklerde biraz daha zor atlatiliyor bu durum. Sevdirdiginde bol bol sevin. Ve oyuncaklarla oynatip aklini dagitip,yorabilirsiniz..

3.5-4 yaşında

Bu konuda ne yapmam gerek ne olur yardımcı olun şuan param olmadı için kısırlastiramiyorum

izmir_pet

Bol bol sevin ve bol bol oynatip yorun ki kafasi dagilsin ve yorulup uyusun. Ayrica lavanta yagi da surebilirsiniz boynundan kuyruga dogru bir iki damla. Rahatlatir biraz