Ferminator tarağını satmak isteyen var mı?

Beyzanurtzlk
Beyzanurtzlk

3815 Puan

Ben bu taraktan almak istiyorum da işine yaramayan birinden ikinci el olarak almak istiyorum satmak isteyen olur mu?birinci eline gücüm yetmiyor bu tarakla belki tüyleri azaltabilirim halıdan her gün bir yastık dolusu ty topluyorum kışın... yazı siz düşün.


5 CEVAP

izmir_pet
izmir_pet

127081

Tuy dokumune mama etki eder, duzenli taramak, duzenli su tuketimi vs bicok sey varda. Ben simdi baktim, letgoda istanbulda furminator taraklar var. 20-50tl ye uc bes tane gordum. Oradan da bakabilirsiniz isterseniz..


Beyzanurtzlk
Beyzanurtzlk

3815

teşekkür ederim benim kedim yemek yiyor mama yemiyor birazda o yüzden..


izmir_pet
izmir_pet

127081

Hmm evt mutlaka ki etkisi vardir. Yemekle karisik bari yese iyi olur aslinda alistirabilirsiniz. Uygun fiyatli bi mama alirsiniz butcenize gore belki:)


zuhall
zuhall

10262

Kedinizin yemek yemesi daha guzel. Ama sizin yediginizden degil ona ozel baharatsiz,tuzsuz mama hazirlayin. Extradan vitamin verebilirsiniz tuyleri icin.


Gul36
Gul36

113144

Başka kedinin kokusu sinmiş bir eşya ile kedinizi strese sokarsınız. Bu da tüy dökümüne olumsuz etki yapar. Daha uygun fiyatlı bir şey isterseniz Bulgu's eldiven alabilirsiniz. Bizde hem Furminator, hem Bulgu''s var. Furminator tabii ki daha çok tüy çıkartıyor ama onunla iki haftada bir tariyorsunuz, eldiven şekilli taraklarla her gün ya da iki günde bir tarasanız da sıkıntı olmaz.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 133 Görüntüleme
  • 5 Cevap
  • 1 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 11812 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR