Ferminator Tarağını Satmak İsteyen Var Mı?

Beyzanurtzlk

Ben bu taraktan almak istiyorum da işine yaramayan birinden ikinci el olarak almak istiyorum satmak isteyen olur mu?birinci eline gücüm yetmiyor bu tarakla belki tüyleri azaltabilirim halıdan her gün bir yastık dolusu ty topluyorum kışın... yazı siz düşün.

5 CEVAP

Gul36

Başka kedinin kokusu sinmiş bir eşya ile kedinizi strese sokarsınız. Bu da tüy dökümüne olumsuz etki yapar. Daha uygun fiyatlı bir şey isterseniz Bulgu's eldiven alabilirsiniz. Bizde hem Furminator, hem Bulgu''s var. Furminator tabii ki daha çok tüy çıkartıyor ama onunla iki haftada bir tariyorsunuz, eldiven şekilli taraklarla her gün ya da iki günde bir tarasanız da sıkıntı olmaz.

Beyzanurtzlk

teşekkür ederim benim kedim yemek yiyor mama yemiyor birazda o yüzden..

zuhall

Kedinizin yemek yemesi daha guzel. Ama sizin yediginizden degil ona ozel baharatsiz,tuzsuz mama hazirlayin. Extradan vitamin verebilirsiniz tuyleri icin.

izmir_pet

Tuy dokumune mama etki eder, duzenli taramak, duzenli su tuketimi vs bicok sey varda. Ben simdi baktim, letgoda istanbulda furminator taraklar var. 20-50tl ye uc bes tane gordum. Oradan da bakabilirsiniz isterseniz..

izmir_pet

Hmm evt mutlaka ki etkisi vardir. Yemekle karisik bari yese iyi olur aslinda alistirabilirsiniz. Uygun fiyatli bi mama alirsiniz butcenize gore belki:)