Erkek Kedimi Ciflestirsem Yavrulara Nasıl Bakmam Gerekir

Erkek bir kedim var veterinere götürdüm de mix yani karışık bi cins dedi ciflestirirken cins önemli mi birde yavru olursa napmam gerekir ?

19 CEVAP

EmineDuman

Kesinlikle kısırlaştırın en kısa zamanda ....

Benim kedim cins olarak tekir diye biliyorum ben ama evde son günlerde sürekli kapılara gidip Miyavliyor ciyak ciyak bağırıyor kapının önüne gidip kapıya tırmanmaya çalışıyor bu yüzden bilemedim ne yapicami eşim çalışıyor ben çalışmıyorum yanına arkadaş mi istiyor onuda bilmiyorum yanına arkadaş getirsem erkek oldu için erkek mi getirmeliyim yoksa dişi mi bilmiyorum çünkü ilk defa besliyorum ben

minnoskoss_123

Kedinizin yanına bir arkadaş alabilirsiniz. Ama bunu kedinizin aşılarını, kısırlaştırmasını yaptırdıktan sonra düşünmeniz en iyisidir.

minnoskoss_123

Hiç fark etmez. Ama siz bence yavru kedi alın. Yetişkin kediler yavrularla anlaşır. Onlara yön gösterir. Şu metni okuyun bir be bence. —> https://www.petsbook.com/blog/evdeki-kedinize-yeni-arkadas-getirirken-goz-onune-almaniz-gerekenler