Erkek kedimi ciflestirsem yavrulara nasıl bakmam gerekir

Kediiiannesiii
Kediiiannesiii

2989 Puan

Erkek bir kedim var veterinere götürdüm de mix yani karışık bi cins dedi ciflestirirken cins önemli mi birde yavru olursa napmam gerekir ?


19 CEVAP

Kediiiannesiii
Kediiiannesiii

2989

Yardımcı olacak kimse yok sanırım:(


Friolero
Friolero

12756

Ortalık kedi köpek dolu hamfendi. Yavru kedi sahiplensenize madem yavru istiyorsunuz.


aleyn
aleyn

113826

çiftleştireceğiniz kedi belli mi belliyse o kedinin sahipleriyle konuşup kararlaştırmalısınız


Kediiiannesiii
Kediiiannesiii

2989

Friolero bir kedim var yavru kedi istediğimden değil kedim kizanlik dönemin de ve kısırlaştırmak istemiyorum ama eşim aşkım ona da yazık bana da yazık dedi ic8n kısırlaştırmak istiyoruz yavru kedi istiyorum mu yazmışım ben oraya acaba birde ? Hayır kedi beli değil aleyn ve buraya bunu yazıp sadece fikir almakta mi suç acaba ya kırıcı bir şekilde yazmazsaniz sefirinim yazdıklarımı doğru okuyun yavru kedi istiyorum diye bir şey yazmamışım ki .


Friolero
Friolero

12756

Okuma yazmam var çok şükür. Ben de sana diyorum ki mix kedi dolu zaten ortalık onun yerine kısırlaştırabilirsin. Tamam senin açından sıkıntı olmucak ama o hamile kalan kedi ve yavrular nolucak biraz düşünmek lazım. Sanırım sen okuduğunu anlamlandıramıyorsun. Haklısınız aşkı.


Kediiiannesiii
Kediiiannesiii

2989

Kusuruma bakmayın benden kaynaklı bir sorun varsa özür dilerim ama hanım efendi ben Ilk defa bir kedi baktım için fikir almaya çalışıyorum ve sizin bu şekilde tepki vermeniz garip geldi bir şey demiyorum haklisinizdir.


Friolero
Friolero

12756

Benim sinirlerim bozuk. Ben de özür dilerim.


aleyn
aleyn

113826

çiftleştirecek kedi bulmanız gerek onun bi hastalık taşımadıgından emin olmanız gerek kedinize ve yavrulara geçmemesi için, kedinizin onunla çiftleşmeyi kabul etmesi gerek. cins kedilerin çiftleştirilmesinde erkek kedi bir yavru alıyor diğerleri anne kedide kalıyor ama onları yuvalandırmak daha kolay, cins olmayan kediler için yavruları sahiplendirmek ve akibetlerinden emin olmak bi sorun, sokağa düşebilirler. yani şimdi eve kızgınlık döneminde çiftleşmemesi bi sorun ama ileri vadede daha büyük bi sorumluluk var, o yuzden bu kızgınlıgın bitmesini bekleyip kısırlaştırmanız en temizi.


Kediiiannesiii
Kediiiannesiii

2989

Aleyn allah razı olsun çok teşekkür ederim ben sadece düşünüyorum ama kısırlaştırmak da en iyisi sanırım


CaglaCagla72837
CaglaCagla72837

18172

Kisirlastirin gercekten 4 yavruyu zor sahiplendirdim benim Kedim de erkek sokağa çıkıp gelen bir kedi ama kızgınlık döneminde bedenen ruhen çok kötü oluyor sizinki evden kaçmaya da çalışabilir ileride sağlık problemleri çıkabilir en iyisi kısırlaştırma diye düşünüyorum


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 289 Görüntüleme
  • 19 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 12589 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR