Cevaplarsanız Sevirinim Yapabileceğim Birşey Var Mı Kedim Kaç Gün İdrarını Tutabilir?

Nossen

Mecburiyetten soracağım dün akşam 7:25 te uçağım vardı ve tabiki kedimle gitmiştim ama hava koşullarından dolayı seferler iptal oldu 1 2 gün gök gürültülü fırtına var durumumuz belirsiz otele yerleştirildik malum kedi kumu yok ordada kediler dışkısını yada idrarını kaç gün tutabilir bugün çok fazla su ve mama vermedim

6 CEVAP

izmir_pet

24saat kadar tutabilirler ama bu cok sagliksiz bisey. Tutturmak yerine otelin banyosuna yaptirin ve temizleyin. Banyoya goturup islak bi pamuk pecete biseyle poposunu silin bi sure. İcgudusel yapacaktir muhtemelen. Birazcik ugrasin banyoya yapsin. Tutarak yada az mama yiyerek olacak bisey dgl. Veyada en ucuz bi kum alin market petshop biyerde vardir mutlaka

irem1

Bence kedinin karakteriyle bağlantılı da olabilir tam bilemiyorum ama bizim kız bir kere tuvaletin kapısı kapalı olduğundan gidip bir poşetin içine yapmıştı yani herhalde birkaç saat tutmuş. Ama yanlış bilgilendirmek olmasın sadece deneyim siz yine önleminizi alın poşete falan yapıyolar zaten :D

izmir_pet

İrem" size katiliyorum. Tabi disarida stresli oldugundan degisebilir. Evde benimki de kum olmayan odada kalirsa poset bulursa icine yapiyo..

axmetmcl

valla durum çok üzücü çünkü köpekler kadar kediler tuvaletlerini öyle uzun süre tutamazlar, tutarlarsa da bu sağlıklı bir durum olmaz zaten. bir iki tane gazete kağıdı alın, yırtın parça parça yapın banyoya koyun onun üstüne yapsın. Tutmasını değil, nasıl tuvaletini yaptırabileceğini düşünmelisiniz.

_kklkmlk

Dışarıdan elenmiş bir kum alın bi iki avuç kadar poşete koyun o yapar zaten

Enterasan bir soru yanlış anlamayın kafam karıştı ama tutup tutamicani biz bilemeyiz gibi birde onlarda bilemez kediler çok rahat hayvanlardir keşke bir miktarda olsa kedi kumu alsa idiniz yanınıza her ihtimale karşı bi poşete