Kedim Arada Altına Kaka Yapıyor

Minnak27

Merhaba arkadaşlar, kedim fix bir şekilde 2 haftada bir altına kakasını kaçırıyor kendisi 6 aylık aşılarının hepsi tam, maşallah biraz da dombili, bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz altına kaçırması normal mi endişelenmem mi gerekiyor

6 CEVAP

Minnak27

Kumunu her gün temizliyorum,kumuna yaptıgı zaman hiç ishalini görmedim katı yapıyor

Minnak27

Kuma yetişemiyor desem ev 1+1 çok uzakta da değil tuvaleti

izmir_pet

Altina derken oldugu yere mi? Yada kuma mi yetisemiyo? İshal varmi? Biseye tepki olarak da yapabilir belki. Kumu temiz dglse, ondan da olabilir..

izmir_pet

Oldugu yeremi? Bi koseye falan mi gidiyor? Belkide kumun kokusunu sevmiyordur veyada biseye kizip yapiyodur

Minnak27

Kakası genelde poposunda kalıyor o şekilde bütün evi kaka yapıyor,bir de kız arkadaşımı sevmiyor kıskanıyor onun çantasının üzerine bir iki kere kaka yapmışlığı var tüylerden kaynaklı bir sorun mu uzun diye mi böyle oluyor dicem ama poposunda kalan kaka ishalimsi oluyor

Ececetiner

Poposunun olduğu yerdeki tüyleri kısaltın muhtemelen bu sorunu çözersiniz, kumunda bulduğunuz kakaların daha katı olması normaldir kum kurutur çünkü, benim kızda da aynı sorunu yaşadık tüyleri kesincee sorun ortadan kalktı :)