Kedim Annesinden Çok Süt Ememedi

Şuan 2,5 ay olmasına bir hafta kaldı .annesi ilaç kullandığından annesini ememedi fazla ..Nette satılan anne kedi süt tozu va oluyor onlardan alsam işe yarar mı sağlığına katkıtısı olur mu ve neresi güvenilir olur ?

3 CEVAP

aleyn

tabiki güzel vitaminler ama anne sütünün yerini zaten tutmayacaktır, iyileri de pahalı oldugu için onun yerine daha ayına uygun gıdalar alabilirsiniz diye düşünmüştüm. yine de almak isterseniz gimcat ya da biraz daha uyguna beaphar iyi markalar.

aleyn

artık süt çağını geçtiği için süt tozu almanıza gerek yok onun yerine kaliteli içeriğinde gerçek et olan kitten yaş mamalarla takviye yapabilirsiniz.

Süt çağı geçsede vitamin değerli güzel bir sütün faydası olmaz mı bağışıklığı için ?