İğne Mi Yoksa Tamamen Kısırlaştırma Mı?

Merhaba erkek kedim birkaç ay sonra kızgınlık dönemine girecek. Birkaç veterinerle görüştüm az önce ve birisi operasyon yapmadıklarını ama iğne ile altı aylık bir süre boyunca geçirildiğini söyledi o kızgınlığının. İğneyle kızgınlık döneminin geçirilmesinin bir zararı olabilir mi onun için?

3 CEVAP

izmir_pet

İgneler kesinlikle saglikli dgl. Hormonel bozukluklara yol acar. Erkeklerde kisirlastima cok basit bi islem. Ben disi kedimi kisirlstirdim ve 4.gun masallah cok iyi gecti, suanda iyi. En guzeli kisirlastirin. Hem kisirlastirilmadigimda kist olusumu riski falan oluyo

Çok teşekkür ederim ❤️

Gozdetemizel

Halam igne yaptirdi 10 gun sonra yine kizisti.bence saglikli degil :(