Eğitemiyorum

BADI

ALASKA KURDUM VAR ANCAK EĞİTEMİYORUM OTUR DİYORUM MAMA VERİYORUM ANCAK OTURMUYOR LABRADOR EĞİTTİM ANCAK ONU EĞİTEMİYORUM

5 CEVAP

Heathcliff

Alaka kurdu eğitimi zor bir ırk bir Labrador a öğreteceğin bir şeyi 10 tekrarla 3 günde tamamen öğretebilirken Alaska kurduna aynı şeyi günde 50 tekrarla 1 ayda tamamen öğretebilirsin

minnoskoss_123

Kaç yaşında?

Kazim1980

1800 yıllarda genetik olarak insanlara yardımcı olması için üretilen bir köpekle; genetik olarak müdahele olmayan köpeğin eşit süre zarfında eğitilememesi normal.

BADI

2 YAŞINDA
TŞK
AMA ODA BAYA UZUN BEN EYİTMESEM DAHA İYİ OLUCAK :)

Ayse_naz_G

alaska kurdu eğitimi gerçekten çok zor sizi çileden çıkarır:)