Dikişin Altındaki Kırmızı Leke

mikaelson

Kedim 3 gün önce kısırlaştırma operasyonu geçirdi. Bugüne kadar şu dikiş yeri haricinde alt kısımdaki koyu renkli kısım yoktu. Bu sabah fark ettik. Enfeksiyon gibi bir şey olma ihtimali var mı bilemedim. Ameliyattan sonra böyle şeyler olması normal mi? Yarın veterinere sormak istiyorum ama yine de endişelendim.

8 CEVAP

mikaelson

Kırmızılık dikişin üzerine de ilerlemiş ;// vet ameliyattan sonra böyle şeylerin olabileceğini söyledi. Yani sorun yokmuş

izmir_pet

Ama bir sebep soylemedi mi? İnsallah gecer. Cok gecmis olsunn

izmir_pet

Vetmate'den de sorabilirsiniz isterseniz bi vete

mikaelson

Teşekkürleer size de geçmiş olsunn bu arada o morluk tamamen geçmiş bugün :)

aleynacamgoz

@fablemoon benimkinde de şişlik oldu hatta yeni soru olarak sordum fotoğrafta paylaştım sizin kedinizde de o şekilde miydi?

izmir_pet

Cok sevindim cok gecmis oldun:)

mikaelson

Gece elizabet yakalığını çıkarmış zaten hemen geri taktık o sırada bir şey yapmış olabilir mi acaba

Fablemoon

Dikişleriyle oynamış olabilir bence veterinerinize bir danışmanızda fayda var zaten enfeksiyon vs. olursa krem verir bizimkinde şişme olmuştu kremle 2 günde geçmişti