Kopegim Herseye Havlıylor

seda45

Araba motor insanlar ve en ufak ses cıksa havlıyor bir hafta oldu sahiplenileni lakin bu durumu nasıl onerim hiç bilmiyorum yalnız kalıncada bagırıyor susmuyor komsular sikayet edicek diye korkuyorum acık ası gecenin yarısında saatlerce havlıyor tuvalet egitim konusundada damla seklinde tuvalet egitim seyi aldım ona koklamaya calısmıyorum lakin koklamıyor

2 CEVAP

Heathcliff

Youtube ye sorununu yazın güzel eğitim videoları var uygulayın videodakileri büyük ihtimalle sorununuz çözülür.

seda45

Terrier