Kedi Hapşırması

Minnakpatipuki

Anket

Hasta olabilir
(2 oy)
Abartma istersen olmaz bisey
(4 oy)
Toplam (6 oy)

Kedim bugün 3 kere falan hapşırdı böyle söyleyince acayip pimpirikliymisim gibi geldi ama yine de sormak istiyorum. Hasta olur mu? Daha önce hiç hapsirdigini duymadım. Bugün veterinere çıkardım malum hava soğuk minibüsle gittik. Çoraptan kazak yapmıştım onu giydirdim kendimce üşümesin diye. Eğer hasta olacak gibiyse evde yapabileceğim bisey varmı bağışıklığını güçlendirmek icin

2 CEVAP

kedigibiyiz

Merhaba Pukicik iyidir umarım. Bu ara Odin de hapşuruyordu. Ben de hiç duymadım boğuluyor falan sandım hatta tıksırıyor gibi böyle. Birkaç gün gözlemleyip ekstra bi durum görmezsek tozdan falan oluyormuş vet öyle dedi . Bizimki geçmişti ertesi güne. Burunda akıntı oluyor mu falan bir bakın.
Ben bizim hapşurmalardan sonra sizin gibi korkup biraz kefir verdim düzenli olarak. Bir de imuneks veriyorum havalar soğuduğundan beri

Minnakpatipuki

Merhaba :) bende şaşırdım ilk duyduğumda hatta ilkinde dışarıdan geliyor sandim ses. Sonra kucağımda hapşırdı o zaman anladım. İyi gibi duruyo deliligi ve keyfi yerinde saklambac oynamak icin miyavliyo diger odadan :D burun akintisi yok bugun kuduz asisi ve ic dis parazit oldu ona ragmen kipir kipir masallah. Odin de iyidir umarım hasta olmaz :) Bende vereyim bari ya icim rahat etsin en azindan. Daha dün kapsamlı bir temizlik yaptım yerleri falan da sildim ama bilemedim şimdi dün hapşırmadı hiç. Immuneks i kuşum icin kullanmıştım diye hatırlıyorum kuşum oleli yaklasik 2 yil oldugu icin animsayamadim sanirim petshoptan almıştım ama eczanedede olur mu?