Kalın Ses

beyzaulu

Kedim son zamanlarda ağırlıklı olarak geceleri kalın hafif ulumaya benzer bir ses çıkarıyor. Sizce neden olabilir?

7 CEVAP

Bende anlamıyorum garip haraketleri var mı birde erkek mi ? Benim ki erkek ve kısır değil garip haraketleri var ve sürekli ciyak ciyak bağırıyor kapının önüne gidip kapıya tırmanmaya çalışıyor miyavliyor

kedigibiyiz

@kediannesi sizin yavrunuz kızgınlığa girmiş yüksek ihtimalle

Yanlızlıktan yapıyor diyeceğim ama gelip gidip uğraşıyorum seviyorum evin tek kedisi bir yere de gitmiyorum sürekli evdeyim anlamlandiramiyorum

kedigibiyiz

@beyzaulı sizinki kısır mı?

Kedigibiyiz ızmite yaşıyorum belediye ücretsiz kisirlastiriyor diyorlar aradım bilgilerimi verdim ama dönüş olmadı şuan da yüksek miktarda paramda yok 300 tl diyorlar mis kısırlaştırmaya anlayamadım

beyzaulu

Erkek ve kısır değil ama 3 ay önce falan kızgınlığa girdi ve daha önce hiç böyle bir huyu yoktu. O yüzden başka bir şey olabilir mi acaba diye düşündüm.

beyzaulu kısır değilse kizanlik bence çünkü benim deli oğlanda 2.5 gündür deli deli haraketler ediyor garip garip sesler çıkarıyor sürekli ciyak ciyak bağırıyor kapının önüne gidip kapıya tırmanmaya çalışıyor bir yerlere camları açmam için çabalıyor açınca da kucağıma alıp dışarıya baktiriyorum geri iceri girmeye çalışıyor