Acilll Yavru Kedim Kustu :/(Resim Var)

SenanurKsl

Merhaba 2 aylık yavru kedim az önce kustu hemfe baya fazla. Aslında yas mamasını çıkarmış öylece. Konserve mama skt 2021 daha çok var ve aybı konserveden bölüp büyük kedimede vermiştim onda hiç bişey yok suan küçük bi kutunun içine girdi yattı keyifsiz hareketsiz çıkmak istemiyo normalde aşırı zıpır. Burnu çok kuru ve kulağı sıcak ateşi olabilir mi ne yapmam gerekiyo sabaha kadar gözüme uyku girmiycek lütfen bileyler yazın :(

21 CEVAP

Sarecansu

ay kuzuma kıyamam yaa... çok geçmiş olsun. yaş mamanızın tarifini yazarmısınız

SenanurKsl

@durdanednmez Yine sataşmak için girilmiş yazılmış bir yorum öyle olmasa amaç yardım etmek olsa yazdıklarımı tam okur 1 gün bile geçmeden hemen veterinere götürdüğümü okumus olurdunuz. İlk mesajımda bile veterinere götürücem yarın ilk iş demişim. Kedim şuan gayet iyi tedavisi tamamlanmak üzere hanfendi. Amacınız ne sizin kendinizi komik duruma düşüyosunuz. Galiba sadece başlığı okuyup ne kulp uydursamda sataşsam derdindesiniz bi bitmediniz.

SenanurKsl

@Zozannn bizimkinin durumu pek öyle değil direk mamayı kustu oarazit yok . Burnu kupkuru ve pespembe olan burun suan bembeyaz

SenanurKsl

Bağlantı (Link) açıklamasını girin
Burdw paylaşmıştım içinde dana tavuk göğsü tavuk ciğeri istavrit var dana eti fazla diğerleri az az onun dışında balkabağı katamamıştım zerdeçal keten tohumu zeytinyağı bir iki damla hindistan cevizi yapı bir tutam karabiber atmıştım sebze olarak yeşil kabak havuç biraz brokoli bi tutam maydonoz 1 çay kaşığı yumurta kabuğu unu vs . Yazıyor zaten tarifte sadece katmadıklarım var

SenanurKsl

Öyle yapıyorum artık teşekkürler :)

durdanednmez

Ateşi var diyorsunuz, hemen hekime yetiştirin. İnsanlar kendileri hasta olunca nete girip yazmıyor, doğru doktora gidiyor.