Sanabelle Kedi Maması

kedipatisii

Kedime üç dört aydır sanabelle kitten marka kedi maması kullanıyorum ve fiyat performans ve içerik açısından oldukça memnunum. Ama bir kaç yerde okuduğuma göre artık türkiyede satışı durduralacağını, başka yerde ise ambalaj yenilemesine gidildiği ve yeni içerikle satışa sunulacağını okudum. Tam olarak bilgisi olan var mı? Aşagıdaki yukledigim görsel yeni ürüne mi ait yoksa eski mi? Benim kullandığımın ambalajı bu şekilde değildi.

3 CEVAP

Terranova

Web sitelerinde, yeni olduğu görünüyor. Formülasyon değişikliğine gidildi galiba, ya da ambalaj değişikliğine. Yani neticesinde yeni.

kedipatisii

Tesekkurler :)

kedipatisii

Guncell