Aro Kedi Köpek Maması

Sarecansu

arkadaşlar şuanda şoktayııım kesi maması aro 10 kilosu 60 lira hemde mito michodan içerik temiz görünüyor yüzde 30 kuzu eti valla bu içerik doğruysak ilaveler olmasa kendi kedime bile alırım 20 tanede kedi bakarım yorumu olan varmı bu mamalar hakkında???

30 CEVAP

Sarecansu

karışık derken

izmir_pet

Aro kumdan bende memnunum ama mama bilmiyorum:) mito micho vs den guzsl olduguna eminim:)

melikealgin

Biz kumunu kullanmıştık güzeldi.Ama mama içeriğini ben hic beğenmemiştim :/ şeker pancarı falan vardı icinde

Eschu

Aro markasını sadece sokak köpekleri için almıştım ama yemedi benimkilerde kediler için olanı denemedim

minnoskoss_123

Saolun:D

izmir_pet

Bu arada ayninin 3kg'lari 18di zam gelmediyse:D

Cldkgkcs

Arkadaşlar bu markanın çok uygun olduğunu duymuştum ama nasıl alıyorsunuz ? Toptan satış yapıyor diye gördüm internetten. Başka mağazalarda falan satılıyor mu ?

Cldkgkcs

Eğer alma imkanım olursa bu fiyata koşar alırım şu soğukta ne kadar güzel olur

ipir

Ben 1.5 kg paketinden aldim evdeki kedilerim gayet severek yediler kumundanda cok memnunum cogu markadan mamasi ve kumu gayet iyi

KaanA

Aldınız beğendimi

KaanA

Aldınız beğendimi

Ben de sokak kedileri için 2 paket sipariş vereceğim şimdi küçük paketini alıp denemiştim sevdiler.

Merhaba. Ben normalde kedime applaws mama veriyorum ve kedi alışverişini hep kendim yaparım. Babam bugün metro markete gitmis kedi maması da almış aro marka. Tabi babama bisey diyemedim ben o mamayı yediremem demedim. Babam ac da yesin dedi yine bisey diyemedim azıcık kedinin önüne koydum benim kedi sildi süpürdü tadına bayıldı. Applaws mamayı biraz mırın kırın yiyor simdi napsam bilemedim arada aro versem mi yoksa direk sokaktaki canlara mı versem

Emre96

%30 kuzu eti olması imkansız türkiye'de kuzu eti 79 80 90 lira tavuk etmi bile koymuyorlarken kuzu eti imkansız o büyük ihtimal kuzu eti proteinidir.

haykoturk

Bu mama paw Paw ve mystic inde üreticisi olduğu hermos gıdaya fason üretim yaptırılmıştır...