Aro Kedi Köpek Maması

Sarecansu

arkadaşlar şuanda şoktayııım kesi maması aro 10 kilosu 60 lira hemde mito michodan içerik temiz görünüyor yüzde 30 kuzu eti valla bu içerik doğruysak ilaveler olmasa kendi kedime bile alırım 20 tanede kedi bakarım yorumu olan varmı bu mamalar hakkında???

30 CEVAP

CansuAyg

Merhaba, kedi mamasını hiç denemedim ama aro markayı beğeniyorum. Kedime aro nun kumunu alırken evimizin arkasında beslediğimiz köpeklerimiz için bunum köpek mamasını almıştık yine bu şekilde uygun fiyata. Fakat ağızlarını bile sürmediler :( sanırım apartmanımızda bazen biz de dahil sürekli normal yemekle (ekmek,tavuk, ciğer vs) beslendikleri için mi sevmediler bilemedim ama aslında bencede güzel bir mama sokaktaki canlarımız için benim fikrim

Sarecansu

kumunu bende bugün aldım denicem bakalım

minnoskoss_123

Nerede buldunuz tam olarak? Hangi şok? 10 kg nasıl 60₺ oluyor? Neden fiyatı bu kadar uygun? Çık adres verin hemen gidip alacam:D sjsjsjdjsjdj

Eski olması bir şeyi değiştirmez internete aro kedi maması yazınca bu sayfa da çıkıyor insanlar burdan bakıyorlar kimler kullanmış kimler memnun kalmış diye. Amaç sadece soruyu sorana yardımcı olmak değil bu mama hakkında araştırma yapan herkese yardımcı olmak.

Sarecansu

metro marketin markası bu arada aro

Sarecansu

günceeell

Sarecansu

içerik doğruysa eğer evet mito michodan güzel en azından yüzde 30 kuzu eti var kurutulmuş aklım ermesş nasıl oluyor bu fiyata. gerekli izinleri denetlemeleri falan varmı acaba? bu resmi ben çekmediğimden iyice inceleyemedim o yüzden burda sormak istedim en azından sokakatalilere bundan alayım içerik doğru ise mito michodan çok daha iyi

Ponponmavis

Aroyu denemedim goody kulanıyorum ve karışık markalar

CansuAyg

Aro kumdan memnun kaldık deneyebilirsiniz. Topaklanması koku hapsetmesi vs fiyat performans olarak gayet uygun 2 paket 10 litrelik aldık ve devam edicez gibi

Sarecansu

valla bende memnun kalırsam kullanıırım hep kumlar bile pahalı orta kalite olanlar

aleyn

aronun sokak hayvanları için tavsiye edildiğini gördüm pek çok yerde ben de.

Sarecansu

üç dört kişi sokaktakilere aldığını ama yemediklerini söylediler bende bilemedm şuanda ama 3 kilosu 20 lira gibi birley denemeye değer

Sarecansu

iki üç kişide çok beğenerek yediğini hatta kendi köpeği için kullananlarda var neyse ben bi kendim alıp bakmadan sonuca ulaşamayacağım sanırım :)

Sarecansu

minnoş metro marketin kendi marksı aro z:D

BalliBadem

Ocak ayına ait gönderi