Ginepigler İle Otobüste Seyahat Etmek Mümkün Müdür? Otobüs Firmaları İzin Veriyor Mu?

Leydidns

Seyahat kafesi ile kucağımızda duracak şekilde izin verirler mi?

8 CEVAP

Ayse_naz_G

almayabilirlerma ses çıkarmıyorsa bence sıkıntı olmaz yani ams siz yinede firma ile iletişime geçin:)

Gozdetemizel

Nerden bilcek dikkatli bakmazsa kedi sanarlar :)

guineapigela

Guineapigleri her insan bilmeyebilir o yuzde. Nasil sesler cikartacagini vb bilemedikleri icin genellikle izim.vermiyor bazilari.. Bagajda uyutma sartiyla aliyorlar ama bunu tavsiye etmem can kayiplari olabiliyor. Arastirisaniz firma bulursunuz. Igi yolculuklar simdiden :))

Kimglenn

Ben tavşanımla seyahat etmiştim.Biraz bunaldı kucağıma alıp sevdim.Kimse birşey demedi.Hatta çoğu kişi bakıp "ne kadar tatlı" "yerim bunu" "ismi ne?" Gibi sözler söylediler :)

Bazı şirketler izin verse de bazıları sıkıntı çıkarıyor. Seyahat öncesi şirketle konuşmanızda fayda var.

Ayse_naz_G

gozdetemizel doğru diyosun :)

Anonymus552223

Kedi sanarlarsa almazlar asil, miyavlayacak diye:)

Leydidns

Hepinize teşekkür ederim cevaplariniz için