Başka Balık?

Ayse_naz_G

Beta cinsi balığımın yanına başka bir cins balık koyabilirmiyim?

6 CEVAP

izmir_pet

Beta baligi kadeh baligi diye biliyorum ben. Ayni isimde farkli balik mi dediginiz bilmiyorum ama. Beta kadeh baligi, iskence baligi olark da bilinir. Petshopta gordum ben. Ve bana mutlaka tek yasar dediler. İki balik olurss birbirini oldururlermis. Ve kucuk bardak kadehlerde falan yasiyolarmis:( o baligin geliside bir cm lik kucucuk posetlerde hqvasiz geliyolarmis toplu halde minicikken. Bu burnu suya degcek sekilde. Tamamen iskenceyle. O baligi almaya karsiyim bu yuzden.eger ayni baliktan bahsediyorsam

izmir_pet

**bahsediyorsak.

Ayse_naz_G

Teşekkürler:) fakat aynı balıktan bahsetmiyoruz sanırım:)

izmir_pet

İnternette baktim kadeh baligi yazinca bile beta yaziyo direk. Belki betanin da kendi icinde turleri varsa olabilir

Ayse_naz_G

olabilir

LIGHTNING

Betta balığı tek bakılması gereken kendi ırkı ya da farklı ırka tahammülü olmayan agresyonu yüksek bir türdür