Yeni Sahiplendiğim Kedinin Çiş Problemi

Timewyrm

merhaba arkadaşlar ben engelli bir kedi sahiplendim yaklaşık 5-6 gün önce gözleri görmüyor ilk başlarda sıkıntı çekmedik idrar konusunda tuvalet konusunda hemen öğrendi kendi yerini kumuna gidip yapıyor fakat 3-4 gündür hem kumuna yapıyor hem beton a gidip yapıyor hemde yatağın üstüne yapıyor çok sık yapmaya başladı bir kere kanlı idrar yaptı bi lokma yapıyor az yapıyor ben hemen gördümmü kabına koyuyorum oraya yapsın diye biz uyurken ise sürekli battaniye yorgana yapıyor az az yapıyor tutamıyor olabilri mi diye düşündüm yarın veterinere götüreceğim burayada bir başlık açayım dedim

7 CEVAP

durdanednmez

İdrarında kan olması ciddi bir sağlık sorunu, çok acı çekiyor. Size anlatmaya çalışıyor derdini.

durdanednmez

3-4 gün çok uzun bir zaman, iç kanama, böbreklerde kanama, mide kanaması ve sistit aklıma gelenler. Sistit hariç diğerleri ölümcül.

GULLUKAVAK

Benim kedimde oldu idrar yolları enfeksiyonuymus hemen veterinere götürün

merymklc

yaa çok üzüldüm :((

Timewyrm

Veterinere gittik herhangi bir skntisi yok dedi daha cok kucuk 40 gunluk civari o yuzden parazitinide yapamadi gobegine bastirdi hic kedisin sesi cikmadi 2 kere kanli idrar yapti dedim 1 hafta 10 gun kontrool edecegim ondan sonra tekrar gidecegiz umuyorum bir sey olmaz suanda gayet iyi kedicik bir daha yapmadi oyun oynuyoruz istahi yerinde umarim bir daha karsilasmayiz bu sorunla :(

Timewyrm

bu arada kedicik yaklaşık 2 aylık çok minik

Timewyrm

bu arada kedicik yaklaşık 2 aylık çok minik