Köpeğim Bulduğu Her Şeyi Kemirip, Zarar Veriyor... Bu Durumu Nasıl Egelleyebilirim?

Sancarduygu

Koltuk vs. kemirmek yok. Özellikle terlik ve plastik ürünler.

6 CEVAP

Mervecan86

Bebek ise dişleri kaşınıyor olabilir..hayır komutlarıyşa defalarca uyarıp ve hafifçe burnuna vurup eğitmeye çalışın nette okuduğum bazı yazılarda kedi köpek uzaklaştırıcı spreylerin işe yaradığı söyleniyor bir göz atın isterseniz

Ayse_naz_G

oyun iistiyor olabilir benimkide 11 aylık oyun istediğinde böyle yapıyor önüne gelen herşeyi kemiriyor :d

dilekz

Yeterince yürütemiyor olabilirsiniz yani enerjisini atamıyor olabilir.

Heathcliff

Border Collie cinsinde görülen bir problem.Yeterli egzersiz yapmadığında görülür atamadığı enerjisini kötü bir şekilde evde atmaya çalışır.Border Collie ye sadece yürümek yetmez yürümekle beraber koşmayı bir şeyler yakalayıp getirmeyi yeni şeyler öğrenmeyi içeren aynı zamanda beynini de yoracak bir egzersize ihtiyaç duyar her gün.

Ayse_naz_G

yavru ise dişleri kaşınıyor olabilir :)

Sancarduygu

Venüs 1 yaşında bu arada