Lepus Canta

Bu çantalar yikanılabiliyor mu acaba bilindik plastik olan kedi taşıma çantamız var ama kedim veterinerden korktuğu için her veterinere gittiğinde altına kaciriyor bu cantayi bi kere kullandim gayet rahattı o yüzden ondan almak istiyoruz

6 CEVAP

Sarecansu

kuzum benim ya hem çantayı hem veterineri değiştieseniz?

Veterinerimiz çok iyi benim kedim zaten erkeklerden de çok korkuyor küçükken çok hastalandı o yüzden hep veterinerdeydik birde sokağa cikip gelen bir kedi

Sarecansu

benim kedimde nefrwt ediyor erkeklerden o yüzden ben değiştirdim. altına kaçırakcak kadar korkmasına lüzum yok illaki vardır başka bayan vet iyi olan. sokağa çıkıp gelmesine bişey diyemem ama ben olumlu bakmıyorum kendi adıma

selveroglum

ben bunun siyah dama desenlisini aldim cok şık duruyor ve rahat.louis vuitton diye bi marka var onun çantalarına benziyor :d

Yikaniliyor mu peki

Kadın veteriner var ama emin olun iyisi bizimki kedim büyük kedilerden korkuncada altına kaçırıyor onu dovecekken dışarı çıkarmamaya calisiyorm