Hamile Kedi İçin Mühim Tavsiye?

satinalmayin

Arkadaşlar hamile kedim için Türkiyede bulabileceğim en kaliteli mama hangisi?

5 CEVAP

zuhall

Orijen-acana-N&D-Naturea-wildfield-petcurean go-profine-britcare markalarinin yavru kedi mamalari.

Ayrica yas mama destegi, schesir,gimcat shiny cat,naturea, animonda carny ocean kullanabilirsiniz.

Mamasi hep onunde dursun istedigi kadar yiyip icsin.Suyunu taze tutun.Bikac yere su koyun.

dilekz

Acana veya Orijen. Onlar olmazsa N&D Yavru, Hamile ve Emziren Kedi Maması. Ben kedimin hamileliğinde ve emzirme döneminde N&D kullandım, yavruları sahiplendirip anneyi kısırlaştırana kadar. Yavrular da anne de gayet sağlıklı :) Diğer ikisi daha kaliteli ancak bütçem buna yetti baya zorladım hatta kendimi.

Catwhisperergi

Proplan kitten verebilirsiniz

Sukrubektas

Pro Choice Pro 36 Yetişkin Kuzulu ve Pirinçli Kedi Maması
Kedim hamile değil ama mamayı incelerken açıklama kısmında hamile ve emziren kediler için iyi olduğunu söylüyorlar bı bakmanı tavsiye ederim

minnoskoss_123

Acana, Orijen, N&D tercihlerinizde ilk sırada olacaktır içerik bakımından;)