Acil Yardım Arkadaşlar

Kadir92

Merhaba, Arkadaşlar geçen hafta bir çobandan köpek sahiplendim çok tedirgin ve benden kaçıyor yavaş yavaş alıştırdım fakat büyük olasılıkla şiddet görmüş, ne yapmam gerekir? Kendime yemek vererek yaklaştırıyorum fakat, elim hareket ettirdiğim an uzaklaşıyor peşimden geliyor ama kendine dokundurmuyor? Yardımlarınızı bekliyorum

4 CEVAP

Kadir3

Merhaba, diğer hesabın maili yanlış olduğu için giremedim dün akşamdan beri kendini sevdiriyor benimle oynuyor sabrettim sonunda aramızda ki bağ arttı

Sarecansu

kuzum benim... :( zaman tanıyın ona biraz alışacaktır zamanla sizin ona zarar vermeyeceğinizden emin olması zaman alır şiddet gören çocuklar böyle oluyor..

Kadir92

Teşekkür ederim, zaman geçtikçe alışıyor çok meraklı çağırdığımda gelmek için can attığını anlıyorum fakat çok yaklaşamıyor hala ilerleyen haftalarda durumunu tekrar yazarım

Sarecansu

oyy kuzucuk ya bebek daha eminim buralara çok güzel şeyler yazacaksınız bi kaç hafta sonra :)